کانترهای کوارتز این روزها به دلیل بافت و ظاهر زیبایی که دارند محبوب هستند. اما، قبل از تصمیم گیری برای خرید، ممکن است تعدادی سوال در رابطه با این سنگ داشته باشید که در این مقاله به برخی از این سوال ها پاسخ داده شده است. در این مقاله 7 سوال متداول در مورد سنگ کوارتز پوشش داده شده است. این سوالات با حفظ دیدگاه کاربران انتخاب شده اند.

  1. چرا باید به جای سنگ مرمر واقعی به سراغ کوارتز بروید؟

این سوالی است که برای همه ممکن است پیش بیاید. دلیل محبوبیت کانترهای کوارتز، سهولت تعمیر و نگهداری است. هر سنگ طبیعی از جمله مرمر و حتی سنگ گرانیت نیاز به تمیز کردن مکرر و سطوح بالایی از نگهداری دارد. اما در مورد کوارتز، از لحاظ تعمیر و نگهداری به میزان زیادی کاهش می یابد.

  1. آیا کانترهای کوارتز به راحتی آسیب می بینند؟

پاسخ روشن به این سوال “نه” است. کوارتز دارای ساختار بسیار قوی است که از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند. خراشیدگی، لکه شدن، و سایش معمولی معمولاً روی صفحه پیشخوان کوارتز تأثیر نمی گذارد. با وجود مقاوم بودن در برابر خط و خش، اگر میز پیشخوان شما آسیبی دید، همیشه یک خبر خوب دارید. آسیب وارد شده به کوارتز به راحتی قابل تعمیر است. بنابراین، هنگامی که به دنبال برخی از میزهای بادوام هستید، هرگز نمی توان کوارتز را کنار بگذارید.

  1. کانترهای کوارتز هر چند وقت یک بار نیاز به آب بندی دارند؟

جالب است که بگوییم کوارتز به آب بندی صفر نیاز دارد. کوارتز یکی از موارد کم اسطحلاک و نگهداری آسان می باشد. در مواقعی که سایر سنگ‌های طبیعی نیاز به آب‌بندی مکرر دارند (تقریباً بعد از یک یا دو سال)، خیال شما با سنگ کوارتز بدون نگرانی هست.

  1. آیا میزهای کوارتز گزینه های رنگی دارند؟

میزهای کوارتز دارای سبک ها و رنگ های متنوعی برای انتخاب هستند. برخی از رنگ‌های پرطرفدار خاکستری، مشکی، سفید و انواع رگه دار و … هستند.

  1. آیا میزهای کوارتز نیاز به نگهداری بیشتری دارند؟

سنگ های طبیعی برای افزایش زیبایی فضای ادرای/تجاری و منزل بسیار عالی عمل می کنند. با این حال، مردم در حال تغییر از سنگ های طبیعی (مانند مرمر یا گرانیت) به کوارتز هستند. هزینه ی بالای نگهداری برای سنگ های طبیعی یکی از دلایل اصلی این تغییر است. در مقایسه با سنگ‌های طبیعی، سنگ های کوارتز نیاز به تمیز کردن و نگهداری کمتری دارند، بدون اینکه درخشندگی و زیبایی آن به خطر بیفتد. توتم کد 6106 رنگ سفید کلاسیک است که نیاز به نگهداری کمتری دارد و در صورت قرار گرفتن ظاهری مجلل به شما می دهد.

سنگ کوارتز توتم کد 6106

  1. آیا دما روی کانترهای کوارتز تأثیر می گذارد؟

کانترهای کوارتز تا دمای 150 درجه را تحمل می کنند. اگر دما از حداکثر حد مجاز عبور کند، سنگ کوارتز شما ممکن است در خطر باشد. اما می توانید با ترفندهایی از ایجاد مشکل جلوگیری کنید، یک پد یا یک استند فلزی می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

  1. چه چیزی ارزانتر است؟ کوارتز، گرانیت یا مرمر؟

خوب، پاسخ به این سوال نمی تواند خیلی ساده باشد. با این وجود، خود سوال برای شما یک سوال دارد. چه چیزی را انتخاب می کنید، کیفیت یا قیمت، تعمیر و نگهداری کم تا حد صفر یا زیبایی و تجمل با خطرات نگهداری و آسیب بالا، یک بار سرمایه گذاری کنید و برای چند سال لذت ببرید. شما به اندازه کافی باهوش هستید که می توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. میزهای کوارتز در برخی موارد ممکن است کمی بیشتر از سنگ های طبیعی قیمت داشته باشند، اما با چشم انداز آینده، همیشه باید سرمایه گذاری روی بهترین را در نظر گرفت.

با تجربه ای که در این سال ها بدست آوردیم مطمئن هستیم که نمی خواهید پولی که به سختی به دست آورده اید را در موارد نا امن سرمایه گذاری کنید. رویاسازان هدفمند (روسا استون/ایده سازان فدک) سال هاست که تامین کننده پیشرو کوارتز بوده و هست. ما با افتخار، بنا به نیازهای درخواستی شما خدمت کرده ایم و می خواهیم که بهترین را برای شما به ارمغان بیاوریم. شما می توانید هر موردی را که نیاز دارید را سفارش دهید. بدون هیچ تردیدی با ما ارتباط برقرار کنید و با کارشناسان ماهر ما مشورت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *