کوارتز چیست؟

سنگ کوارتز (Quarz) بعد از فلدسپات دومین عنصر کانی رایج و فراوان در سطح زمین است. ساختار کوارتز با فرمول مولکولی Sio2 است که هر اتم اکسیژن بین دو چهار وجهی احاطه شده است. این سنگ از نوع پلی مورف سیلیس با ساختاری بلوری شکل لوزی پهلو می باشد.سیلیس آزاد در طبیعت به صورت کوارتز پیدا می شود که سختی و مقاومت بالای دارد. بلور های کوارتز یا در کوهی در شکل ها و انواع گوناگون در طبیعت وجود دارند که بعضی از آن ها برای جواهرسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص سنگ کوارتز

خواص و کاربردهای سنگ Quarz فراوان است. در این میان کوارتز شفاف و خالص یکی از با ارزش ترین کریستال هاست که موجب شفا و درمان می شود. همچنین نمونه های از آن صنعت جواهرسازی کاربرد های فوق العاده ای دارد. شما همچنین می توانید از سنگ کارتز روی کابینت و امور ساختمانی استفاده کنید.حال دراینجا میپردازیم به کابینت و میزهای کوارتز

کابینت و میز کوارتز

کابینت ها و میزهای پیشخوان ضروری ترین سطوح در طراحی آشپزخانه هستند. آنها نه تنها باید عملکرد خوبی داشته باشند ، بلکه برای زیبا تر نشان دادن جلوه کارشما از نظر زیبایی شناسی باید ویوی خیره کنند ای جلب توجه شما قرار بگیرد. اگر در حال بازسازی یا طراحی یک فضای جدید هستید ، ممکن است در مورد بهترین جفت کابینت و میز کوارتز برای میز تعجب باشید. ما می خواهیم ایده های الهام بخشی را به شما ارائه دهیم که می تواند به تغییر آشپزخانه های شما کمک کند و فضاهایی را ایجاد کند که در آن دوست دارید آشپزی کنید.