ساخت یا بازسازی یک خانه باید یکی از فعالیت های سنگین باشد. شما تصور کاملی از خانه ای که امیدوارید راه اندازی کنید خواهید داشت. اما این سوال بزرگ وجود دارد که چه موادی می توانند آن چشم انداز را به واقعیت تبدیل کنند. یک ماده وجود دارد (سنگ های کوارتز) و دقیقاً در این وبلاگ پاسخ شما به چرایی و زمان استفاده از این ماده خاص است.

برای شروع، باید این را بدانید که سنگ کوارتز یک ماده مهندسی شده است که از تقریبا 95٪ کوارتز و 5٪ رزین پلی استر ساخته شده است. خواص طبیعی، مخلوط و فرآیند مهندسی به این ماده استحکامی سخت و ظاهری ظریف می بخشد.
در ادامه، کوارتز با فهرست بی نظیری و زیبا از رنگ ها همراه است. محبوبیت آن حتی در بین طراحان داخلی بسیار عمیق است.

کوارتز در صفحه کابینت

زمان استفاده از کوارتز

1. شرایط اقلیمی

کوارتز در برابر حرارت مقاوم است. و همچنین در برابر هوا مقاومت می کند.

دمای بالا می تواند جزء رزین آن را از بین ببرد. و رنگ زدایی نیز به دلیل دمای بالا رخ می دهد. اما آیا این بدان معناست که زندگی در یک منطقه گرم مانع از استفاده شما از  کوارتز می شود؟
پاسخ منفی است. تنها تهدید واقعی دما تنها از اجسام داغ ناشی می شود. هرگز به دلیل شرایط آب و هوایی گرم نخواهد بود. بنابراین، مهم نیست که کجا زندگی می کنید، می توانید کوارتز را برای دکوراسیون داخلی انتخاب کنید.

2. الزامات و سلیقه دکوراسیون شما
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید سلیقه شما در سبک های دکوراسیون داخلی است. خبر خوب این است که کوارتز مناسب برای هر سبک و سلیقه ای که شما ترجیح می دهید وجود دارد کوارتز  دارای طیف گسترده ای از رنگ ها و سطوح است.

در کوارتز، سری سفید سنگ‌های کوارتز با رگه‌های مستقیم و منحنی وجود دارد. و اینها در هر یک از فضای داخلی مدرن، مینیمالیستی شما قرار می گیرند. همچنین می‌توانید رنگ‌هایی با رنگ‌های پر جنب و جوش را برای کمک به اضافه کردن یک سرگرمی به فضای داخلی خود تهیه کنید. و اگر فضای داخلی شما به رنگ های ثابت نیاز دارد، کوارتز همچنان به خوبی به شما خدمت می کند.

صفحه کای

3. مکان برای استفاده
سپس در کجا مایلید به استفاده از کوارتز. سنگ کوارتز دارای خواصی مانند غیر متخلخل بودن است و می تواند در برابر استفاده مکرر در برابر سایش مقاومت کند. و با رنگ ها و سطوح زیاد نه تنها بادوام است بلکه ظریف نیز هست.
می تواند برای کانترهای آشپزخانه شما مناسب باشد. همچنین می تواند برای میز بار و رستوران شما خوب باشد.
بنابراین وقتی تصمیم به انتخاب کوارتز می گیرید، چه مزایایی در انتظار شماست؟
در یک ماده می توانید هم ظرافت ، هم استحکام و دوام داشته باشید.
در حالی که ظرافت آن در مقایسه با سنگ های دیگر ، بسیار مقرون به صرفه تر است.

طیف گسترده ای از رنگ های آن این امکان را فراهم می کند تا با سلیقه زیبایی شناختی منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد.
غیر متخلخل است بنابراین، دیگر نگران آب بندی و نگهداری پرهزینه نخواهید بود.

با رویاسازان هدفمند بالاترین کیفیت مواد را با بهترین قیمت تجربه کنید. برای دریافت بهترین پیشنهاد برای پروژه خاص خود، مارا در شبکه های مجازی وب سایت دنبال کنید!