چرا کوارتز؟_رویاسازان هدفمند

چرا کوارتز؟ دلایل استفاده از سنگ کوارتز چیست؟

با دوام و استحکام بالا

کوارتز مهندسی شده یکی از قوی ترین مواد است و سطحی فوق العاده بادوام و مقاوم است. پس از نصب و نگهداری منظم با کمی مراقبت، می تواند حداقل یک دهه زنده بماند. به همین دلیل است که کوارتز در استفاده از سرویس بهداشتی و آشپزخانه بهترین گزینه است.

با دوام و استحکام بالا_رویاسازان هدفمند

چند رنگ و سبک

کوارتز به عنوان یک سنگ مهندسی شده، می تواند هر رنگی را با توجه به انتخاب شخصی هر کسی بسازد. همچنین، بسته به متریال، می تواند مجموعه ای از طرح ها را در اختیار شما قرار دهد. با طراحی های معاصر تا لوکس، می توانید هر فضایی را به هر شکلی که می خواهید با سنگ کوارتز بازسازی کنید.

آسان برای نگهداری و بهداشتی بیش از حد_رویاسازان هدفمند

آسان برای نگهداری و بهداشتی بیش از حد

از آنجایی که کوارتز یک سطح غیر متخلخل است، نیازی به آب بندی ندارد. این باعث می شود که نه همه، بلکه در برابر بیشتر لکه ها مقاوم باشد. با تمیز کردن آن با صابون و دستمال مرطوب می توان زیبایی آن را برای سالیان طولانی حفظ کرد. با این وجود، ویژگی غیر متخلخل کوارتز به این معنی است که درزهای کمتری دارد، بنابراین میزبان باکتری ها نیست، دراینصورت محیطی بهداشتی و بدون باکتری را فراهم می کند.

دوستدار محیط زیست_رویاسازان هدفمند

کوارتز یک محصول مهندسی شده به این معنی نیست که برای محیط زیست مضر است. به این دلیل است که اکثر مواد خام مورد استفاده برای توسعه سطح کوارتز از پوسته زمین استخراج می شود که عموماً دو محصول سنگ های طبیعی مانند گرانیت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *