میزهای کورین در مقابل کوارتز: تفاوت های کلیدی بین کوارتز و کورین_رویاسازان هدفمند

میزهای کورین در مقابل کوارتز: تفاوت های کلیدی بین کوارتز و کورین

وقتی نوبت به میزهای خانه می رسد، انتخاب های زیادی دارید. در اینجا ما تفاوت کلیدی میان دو محبوب ترین، کورین و کوارتز بیان می کنیم. در این مقاله، ما قصد داریم این دو را با هم مقایسه کنیم تا به شما در تصمیم گیری موثر بین آنها کمک کنیم.

میزهای کورین در مقابل کوارتز، تفاوت های کلیدی

کورین چیست_رویاسازان هدفمند

کورین چیست؟

در حالی که کورین یک نام تجاری است، این اصطلاح معمولاً برای اشاره به هر نوع سطح جامد حاوی پلیمر و مواد معدنی طبیعی استفاده می شود. این یک ماده با قیمت پایین تر از کوارتز و دیگر کانترهای درجه یک است. این هزینه کم، دعوت اصلی کوریان به شهرت است.

کوارتز چیست_رویاسازان هدفمند

کوارتز چیست؟

کوارتز یک سنگ طبیعی است که برای ایجاد صفحات کوارتز استفاده می شود.

همانند کورین، کوارتز مواد معدنی طبیعی را با مواد ساخت بشر (در این مورد رزین) ترکیب می کند. اگرچه ترکیب این مواد معمولاً بیشتر است.

اکنون که تفاوت بین کوارتز و کورین را می دانید، بیایید این دو را در چند دسته در برابر یکدیگر قرار دهیم. توجه داشته باشید که ما به لیست کامل مزایای میز کوارتز نمی پردازیم. این باید کافی باشد تا به شما ایده دهد که چرا کوارتز ماده ترجیحی است.

قدرت و عملکرد_رویاسازان هدفمند

قدرت و عملکرد

میزهای کورین در پاسخ به لمینت، گزینه ای بسیار ضعیف تر و با کیفیت پایین تر، ساخته شده اند. در حالی که کورین بیشتر از لمینت دوام می آورد، به سادگی نمی تواند با انعطاف پذیری و دوام کوارتز رقابت کند. کوارتز در برابر خراشیدگی، کپک و کپک مقاوم است، در حالی که کورین آنقدر بادوام نیست

یک ظاهر کلاسیک بیشتر_رویاسازان هدفمند

یک ظاهر کلاسیک بیشتر

در حالی که می‌خواهیم سطوح خانه‌مان در برابر هرج و مرج و انرژی فعالیت‌هایمان بایستد، انتظار داریم که در این فرآیند خوب به نظر برسد. متخصصان طراحی کوارتز را به دلیل ظاهر تمیز و طیف گسترده ای از الگوهای آن تحسین می کنند.

ترکیب اصلی کوارتز به این معنی است که ظاهر هرگز از مد نمی افتد. با این حال، در مورد کورین،

مقاومت در برابر حرارت_رویاسازان هدفمند

مقاومت در برابر حرارت

در مورد، کورین در مقابل کوارتز، قیمت نباید دغدغه اصلی شما باشد. همچنین باید به این فکر کنید که مواد انتخابی شما چگونه با عناصر موجود در آشپزخانه شما سازگار است. مهمترین آنها گرما است.

ارزش فروش مجدد_رویاسازان هدفمند

ارزش فروش مجدد

دلیل دیگری برای اجتناب از پرداختن به موضوع کورین در مقابل کوارتز از نقطه نظر قیمت به طور کامل این است که اولی ارزش فروش مجدد را تقریباً به اندازه دومی افزایش نمی دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *