میزهای کوارتز-رویاسازان هدفمند

میزهای کوارتز

با ظاهر سنگ طبیعی، منهای تعمیر و نگهداری، میزهای کوارتز، گرانیت را برای پول خود به ارمغان می آورد.

میزهای کوارتز که از یکی از سخت ترین مواد معدنی روی زمین ساخته شده اند، مسلما بادوام ترین گزینه برای آشپزخانه ها هستند. آنها همچنین برخی از چشم نوازترین ها هستند. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها، از جمله قرمز آتش نشانی و سبز سیبی، و همچنین قهوه ای خاکی، مشکی، و کرم، با درخشش و رگه هایی برای ظاهر گرانیت یا مرمر وجود دارند. اما بر خلاف اسلب های سنگ طبیعی که استخراج می شوند، این اسلب ها در یک کارخانه مهندسی می شوند.

آیا کوارتز بهتر از گرانیت است_رویاسازان هدفمند

آیا کوارتز بهتر از گرانیت است؟

ماده اولیه آنها کوارتز آسیاب شده (حدود 94 درصد) است که با رزین های پلی استر برای چسباندن آن و رنگدانه ها برای رنگ دادن به آن ترکیب شده است. برای برخی از طرح ها، مقادیر کمی شیشه بازیافتی یا لکه های فلزی به مخلوط اضافه می شود. رزین‌ها همچنین کمک می‌کنند تا این شمارنده‌ها در برابر لکه و خراش مقاوم باشند و متخلخل نباشند، بنابراین هرگز نیازی به آب‌بندی ندارند. آن را با گرانیت مقایسه کنید، حاکم بر کانترهای سطح بالا، که معمولاً حداقل یک بار در سال نیاز به یک روکش محافظ جدید دارد.

کانترهای آشپزخانه_رویاسازان هدفمند

کانترهای آشپزخانه

در گذشته، بزرگترین ضربه کوارتز این بود که فاقد الگوها و تنوع رنگی بود که با سنگ طبیعی به دست می آورید. اما در حال حاضر این موضوع بحث برانگیز است، زیرا همه تولیدکنندگان دال‌های چند رنگی را با لکه‌ها، چرخش‌ها و الگوهای تصادفی به اندازه کافی ارائه می‌دهند تا تقریباً از نمونه واقعی غیرقابل تشخیص باشند.

آنها زمانی فقط با یک روکش صیقلی در دسترس بودند. می توانید یکی را با روش های سنگ شکن و برجسته تهیه کنید. بنابراین اگر ظاهری از سنگ آهک مات، تخته سنگ بافت دار یا گرانیت براق است، یک صفحه پیشخوان کوارتز برای شما وجود دارد.

کانترهای کوارتز چگونه ساخته می شوند_رویاسازان هدفمند

کانترهای کوارتز چگونه ساخته می شوند؟

کریستال‌های کوارتز طبیعی استخراج می‌شوند، سپس به صورت گرد و غبار یا سنگدانه‌ای در می‌آیند که تحت فشار و حرارت شدید با چسب‌های رزین ذوب می‌شوند و یک صفحه جامد را تشکیل می‌دهند. رنگدانه هایی که در طول فرآیند اضافه می شوند، رنگ را به کانتر می دهند.

مانند سنگ طبیعی، صفحات کوارتز بسیار سنگین هستند. و اگرچه رزین های اضافه شده باعث انعطاف پذیری بیشتر آنها می شود، اما در صورت عدم استفاده صحیح می توانند ترک بخورند. فقط با نصاب های تایید شده کار کنید.

از کجا می توانی آن را بخری؟

از طریق سایت و شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش دهید.

کوارتز چقدر دوام می آورد_رویاسازان هدفمند

کوارتز چقدر دوام می آورد؟

تا زمانی که آشپزخانه خود را دارید. تولید کنندگان کانتر کوارتز بسته به شرکت، ضمانت هایی از 10 یا 15 سال تا مادام العمر ارائه می دهند.

تعمیر و نگهداری کم است_رویاسازان هدفمند

تعمیر و نگهداری کم است

برخلاف سنگ یا چوب طبیعی، هرگز نیازی به آب بندی ندارد. برای نگهداری روزانه فقط با آب صابون پاک کنید. لکه های سطحی را می توان با یک اسکراب پاک کننده ملایم پاک کرد. از پدهای شستشو که می توانند سطح را کدر کنند و مواد شیمیایی خشن که می توانند پیوندهای بین کوارتز و رزین ها را از بین ببرند، خودداری کنید.

ضد میکروبی است

چسباننده های رزین، شمارنده های کوارتز را غیر متخلخل می کنند، بنابراین باکتری ها، کپک ها و کپک های ایجاد کننده لکه و بو نمی توانند به سطح نفوذ کنند.

 

 

 


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *