مزایای نصب میزهای کوارتز در فضای باز

, , , , ,
مزایای نصب میزهای کوارتز در فضای باز_رویاسازان هدفمند

به عنوان یک صاحب خانه، شما یک گزینه مقرون به صرفه می خواهید که کیفیت و زیبایی را خانه تان به خانه تان بیاوردید. این دقیقاً همان چیزی است که با میزهای کوارتز به دست می آورید.

4 مورد از مزایای انتخاب کوارتز برای میزها در فضای باز:

 

دوام

کوارتز به دلیل دوام و توانایی آن در مقاومت، انتخاب برتر در میان صاحبان خانه است .

با کانترهای کوارتز، می‌توانید خیالتان راحت باشد زیرا می‌دانید که شکستن، خراشیدن یا بریدگی آن‌ها بسیار سخت و دشوار است. در حالی که ایرادات کوچک ممکن است در طول زمان به دلیل سایش و پارگی طبیعی ظاهر شوند، میزهای کوارتز گزینه ای مقرون به صرفه و بادوام برای آشپزخانه در فضای باز شما هستند.

دوام_رویاسازان هدفمند

مقاوم در برابر لکه

کوارتز غیر متخلخل است، به این معنی که مواد منفذی ندارند و مانع از نفوذ مایعات به سطح می شوند. با مواد متخلخل مانند سنگ طبیعی، مایعات می توانند از منافذ میز وارد شده و به زیر سطح بروند. هنگامی که این اتفاق می افتد، آسیب های جبران ناپذیری مانند لکه و تغییر رنگ را تجربه خواهید کرد.

با توجه به اینکه کانترهای کوارتز شما در بیرون قرار خواهند گرفت، در معرض رطوبت صبحگاهی، طوفان باران و برف (بسته به محل شما) همراه با فرسودگی های روزمره مانند نشت قرار خواهند گرفت. به دلیل خواص غیر متخلخل آنها، مایعات را دفع می کنند و لکه ها و رشد باکتری ها را محدود می کنند.

مقاوم در برابر لکه_رویاسازان هدفمند

سهولت نگهداری

هیچ کس نمی خواهد زمان و هزینه خود را برای نصب چیزی که نیاز به نگهداری زیادی دارد صرف کند. این یکی از دلایل بسیاری است که میزهای کوارتز در سال های اخیر به یک انتخاب محبوب تبدیل شده اند! میزهای کوارتز تعمیر و نگهداری کمی دارند، بنابراین آنها را به گزینه ای ایده آل برای اکثر صاحبان خانه هایی تبدیل می کند که آشپزخانه در فضای باز می سازند.

سهولت نگهداری_

ظاهر

صرف نظر از چشم انداز آشپزخانه در فضای باز یا فضای زندگی شما، سبکی از کوارتز وجود دارد که رویای شما را به واقعیت تبدیل می کند. چه انتخاب کنید که یک پالت رنگ سفید ،روشن و ظریف نصب کنید یا ترجیح دهید یک مسیر تاریک انجام دهید، میزهای کوارتز شما فضای شما را با پیچیدگی براق و جذابی که با سطح دیگری قابل تطبیق نیست، به هم گره می زند.

می‌توانید فضای خود را با طرح‌ها و پالت‌های رنگی متنوع بسازید – و دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید با کوارتز در مقابل گرانیت که محدود به طرح‌های طبیعت‌های دیگر است، پیدا کنید.

ظاهر_رویاسازان هدفمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *