روشویی کورین و مزایای سنگ کورین

, , ,

اگر در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا اسم سنگ کورین به گوش شما خورده و به دنبال این هستید که بدانید موارد استفاده کورین چیست. با ما همراه باشید تا به یکی از موارد استفاده سنگ کورین استفاده از روشویی کورین در سرویس بهداشتی صحبت کنیم. اگر نمی دانید سنگ کورین چیست مقاله همه چیز در مورد سنگ کورین را مطالعه نمایید.

روشویی کورین چیست؟

زمانی که از سنگ مهندسی شده ی کورین برای ساخت روشویی سرویس بهداشتی، روشویی دستشویی یا کابینت روشویی در حمام و دستشویی استفاده می شود به آن روشویی کورین می گوییم. روشویی کورین بسیار مدرن، زیبا و کاربردی است. کورین به عنوان یکی از متریال های روز دنیا به دلیل مزایای بیشمارش کاربردهای زیادی در ساختمان سازی دارد.

مزایای سرویس بهداشتی با سنگ مصنوعی کورین

استفاده از سنگ کورین در ساخت روشویی کورین نسبتا هزینه بر است. حال ممکن است سوال پیش بیاید که چرا باید هزینه بیشتری پرداخت کرد و از سنگ کورین در ساخت روشویی کورین استفاده نمود؟ چون کورین ویژگی های مثبت زیادی دارد که نمی توان از آن چشم پوشید:

  • سنگ کورین صد در صد ضد آب است

سنگ مصنوعی کورین کاملا در برابر نفوذ مایعات و رطوبت مقاوم است. برای همین از سنگ کورین در قسمت هایی که آب ریزی زیادی دارند مثل سینک روشویی و سینک ظرفشویی استفاده می کنند.

  • سنگ کورین کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال است

سنگ مصنوعی کورین کاملا در برابر نفوذ انواع باکتری و قارچ مقاوم است. سرویس بهداشتی همیشه در معرض انواع آلودگی ها است و برای همین استفاده از کورین در سرویس بهداشتی باعث پاکیزگی و بهداشتی بودن همیشگی محیط می شود.

  • سنگ کورین یکپارچه و بدون درز است

سنگ کورین وقتی نصب می شود کاملا به صورت یکپارچه و بدون درز در می آید. علاوه بر اینکه خود کورین یک متریال ضد آب هست، خاصیت بدون درز بودن سطح آن هم باعث می شود که نفوذ آب در آن به صفر برسد.

  • تمیز کردن سنگ کورین بسیار راحت است

سنگ کورین ضد لک بوده و به راحتی پاک می شود. در سرویس بهداشتی و روشویی آب فراوان ریخته می شود برای همین استفاده از سنگ کورین در روشویی یا دیوار حمام و دستشویی باعث می شود تمیز کردن آن بسیار آسان تر باشد.

  • سنگ کورین فرم پذیر است

سنگ مصنوعی کورین برخلاف سنگ های طبیعی مثل گرانیت قابلیت خم شدن تا زاویه خاصی را دارند. برای همین از آن می توان در ساخت انواع فرم ها و سبک های روشویی استفاده کرد.

  • سنگ کورین بسیار زیباست و طرح و رنگ های متنوعی دارد

سنگ کورین علاوه بر تمام مزایایی که از آنها نام بردیم بسیار زیبا و چشم نواز است. روشویی که با کورین ساخته می شود کاملا مدرن و زیبا است. به علاوه دست شما در انتخاب طرح و رنگ آن کاملا باز است. رنگ و طرح روشویی کورین می تواند هر سلیقه ای را راضی کند.

انواع روشویی کورین مدرن

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد سنگ کورین فرم پذیر است. برای همین کورین یک متریال کاملا انعطاف پذیر برای ساختن هر فرمی که مدنظر شماست می باشد. روشویی کورین تا به امروز به سبک های متفاوتی ساخته شده است که از آنها در فضاهای عمومی یا منازل استفاده می شود. شما می توانید بسته به نیاز خود نوع روشویی را از همان ابتدا مشخص کنید. سه مدل از زیباترین و کاربردی ترین روشویی های کورین مدرن به این شرح می باشد:

+ روشویی کابینتی کورین

روشویی کابینتی یک مدل روشویی جدید و کاربردی است. مزیت بزرگ روشویی کابینتی  وجود فضایی اضافی برای نگه داری حوله و مسواک و مواد شوینده است. از طرفی در روشویی کابینتی لوله های آب و فاضلاب کاملا پنهان می شوند. روشویی کورین روی کانتر کابینت نصب می شود. روشویی کورین روکابینتی می تواند یکپارچه یا روکار باشد. اگر جنس کانتر روشویی کابینتی هم از سنگ کورین باشد آن گاه می توان روشویی کورین را به دو صورت روسنگی یا زیرسنگی نصب کرد.

+ کورین زیر سنگی

یکی از انواع پرطرفدار روشویی کورین مدرن نوع زیر سنگی آن است. روشویی زیرسنگی داخل خود کانتر کابینت روشویی نصب می شود. درواقع سطح روشویی زیرسنگی با سطح کانتر یکی است. مزیت روشویی زیرسنگی سادگی، زیبایی و تمیز شدن راحت آن است. روشویی زیرسنگی فقط روی کانترهای سنگی قابل نصب است. روشویی کورین زیرسنگی مناسب سرویس های بهداشتی عمومی یا منازلی است که خانواده پرجمعیتی در آن ساکن هستند.

+ روشویی کورین رو سنگی

روشویی کورین روسنگی مدرن ترین و لوکس ترین مدل روشویی است. در این مدل کاسه روشویی کامل روی سنگ کانتر قرار می گیرد. روشویی روسنگی سوراخ نصب شیرآلات ندارد و شیرآلات باید روی دیوار نصب شوند. روشویی کورین روسنگی علاوه بر مزایای زیاد بسیار زیبا و ظریف است و معمولا از آن در خانه ها یا مکان های عمومی لاکچری استفاده می شود.

برای ساخت روشویی کورین به چه کسی مراجعه کنیم؟

پیش تر گفتیم که برندهای تولید کننده سنگ کورین معمولا نمونه های آماده و جذابی از سینک ظرفشویی و روشویی کورین هم تولید می کنند. اما این بدین معنا نیست که شما فقط محدود به انتخاب نمونه های تولید شده کاسه روشویی کورین هستید. به دلیل خاصیت خم شدن و فرم پذیری کورین، امکان ساخت روشویی کورین دلخواه شما با اندازه مورد نظر شما وجود دارد. گروه صنعتی روسا دیزاین در زمینه ساخت صفحه کابینت، دیوارپوش، روشویی و سینک و… در سراسر ایران فعالیت دارد. برای مشاوره خرید یا اطلاعات بیشتر در مورد ساخت روشویی کورین یا قیمت روشویی کورین به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

قیمت روشویی کورین

شرکت های معتبر زیادی در سراسر ایران وجود دارند که نمایندگی رسمی سنگ های کورین را دارند. بیشتر این شرکت ها علاوه بر ورق خام سنگ کورین، انواع مدل های روشویی و سینک کورین را هم تولید می کنند.گروه صنعتی روسا استون واقع در تهران، خیابان خواجه عبدالله، یکی از نمایندگی های معتبر سنگ مصنوعی کورین در تهران و ایران می باشد. جهت مشاوره خرید و مشاهده لیست قیمت روشویی کورین به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

گروه صنعتی روسا استون از برند های معتبر تولید کورین مثل سامسونگ و ال جی، سوپراستون، هانکس، لوته، آتیستون، اورانوس و میسی استفاده می کند.