سنگ کورین از پلیمر اکریلیک و آلومینیم هیدروکسید تشکیل شده است که ماده ای مشتق شده از سنگ بوکسیت است.

کورین در کارخانه ای نزدیک شهر بوفالو (نیویورک) در سه لایه ضخیم تولید شده است: 6 میلیمتر، 12 میلیمتر و 19 میلیمتر. این محصول در سال 1971 در جلسه انجمن ملی در هیوستون تگزاس عرشه شده است.

سنگ کورین جزیره آشپزخانه

در ابتدا به عنوان صفحات کابینت، سنگ بین کابینت، صفحه سنگ جزیره آشپزخانه و همچنین در روشویی و سرویس بهداشتی به کارگرفته میشود. سنگ کورین دارای استانداردهای بهداشتی جهانی است.

سنگ کورین در برخی از رنگها، دارای الگوهایی از سنگ های طبیعی است، اولین سری رنگ ها در سال 2000 میلادی معرفی شدند. این خط محصول شامل 6 تا 20 طرح ازمحتوا بازیافت شده میباشد.

کورین

سری دوم از رنگهای آن در سال 2007 معرفی شده است، این سری نیمه شفاف بوده و اجازه میدهد در طراحی ها جدید که نورپردازی در زمینه دارند بکار گرفته شود. سری سوم رنگهای آن نیز در سال 2010 معرفی شدند، این خط محصول دارای رگه هایی از رنگ نقره ایی و طلایی میباشد تا به محصول با ظاهری جذاب دهد. این رگه ها باعث ایجاد عمق میشوند که حرکت و تغیر رنگ را هنگامی که ان نصب میشود از زوایای مختلف مشاهده میشود. درسال 2013 مجموعه ای جدید از طرح و رنگ معرفی شدند که از تکنولوژی رنگ عمیق برای تولید استفاده می شد.

 

سنگ کورین لوته

سنگ کورین هانکس

سنگ کورین ال جی های مکس

سنگ کورین اورانوس

سنگ کورین آتیستون

سنگ کورین سوپراستون