بهترین راه استفاده از گرانیت در طراحی داخلی و خارجی

, , , , ,
بهترین راه برای استفاده از گرانیت در طراحی داخلی و همچنین طراحی بیرونی_رویاسازان هدفمند

بهترین راه برای استفاده از گرانیت در طراحی داخلی و همچنین طراحی بیرونی

گرانیت از اکثر گزینه های معمولی روی میز مانند Formica سخت تر است و در برابر سایش و پارگی معمولی به خوبی مقاومت می کند. از آنجایی که گرانیت ماده بسیار سختی است، در برابر خراش مقاومت می کند ، بریدن آن به چاقوهای شما آسیب می رساند، اما نه به پیشخوان شما! مزیت دیگری که گرانیت نسبت به سایر مواد دارد این است که در برابر حرارت مقاوم است.

در حالی که گرانیت بیشتر با میزهمراه است، اما هنوز هم یک ماده کفپوش عالی است. اگر به دنبال چیزی زیبا و بادوام هستید که سرمایه گذاری در خانه و ملک شما باشد، سنگ گرانیت برای شما عالی خواهد بود.

در حالی که گرانیت بیشتر با میز همراه است، اما هنوز هم یک ماده کفپوش عالی است. اگر به دنبال چیزی زیبا و بادوام هستید که سرمایه گذاری در خانه و ملک شما باشد، سنگ گرانیت برای شما عالی خواهد بود.

گرانیت در ساختمان ها، پل ها، سنگفرش ها، بناهای تاریخی و بسیاری از پروژه های خارجی دیگر استفاده می شود. در داخل ساختمان، صفحات گرانیت صیقلی و کاشی ها در کانترها، کف کاشی ها،  پله ها و بسیاری از عناصر طراحی دیگر استفاده می شود. گرانیت یک ماده معتبر است که در پروژه ها برای ایجاد جلوه هایی از ظرافت و کیفیت استفاده می شود.

روشن کننده، پرکننده_رویاسازان هدفمند

روشن کننده، پرکننده

برخی از گرانیت ها رنگ بسیار روشن و تیره ای دارند. از این نوع گرانیت برای ساخت سنگفرش هایی استفاده می شود که معروف به آن می باشد. این به عنوان آریا ایوان برای برخی از محصولات دیگر استفاده می شود.

رایج ترین کاربرد گرانیت که می توان به آن اشاره کرد، استفاده از آن به عنوان سنگ قبر یا نشانگر گورستان است. اکنون برش و حکاکی روی گرانیت آسان است.

هنگام انتخاب یک سطح میز برای آشپزخانه خود، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

گرانیت یک منبع “تجدید پذیر” است. با این حال، از آنجایی که ایجاد هزاران سال طول می کشد، بسیاری از متخصصان صنعت گرانیت را یک محصول واقعا سبز نمی دانند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که صنعت سنگ در سال‌های اخیر گام‌های بزرگی برای اتخاذ شیوه‌های استخراج و تولید مسئولانه برداشته است. از آنجایی که میزهای گرانیتی می توانند مادام العمر دوام بیاورند، فاقد مواد شیمیایی مضر باشند و تشعشعات یا گازهای مضر ساطع نمی کنند، جایگاهی در جنبش ساختمان سبز دارند.

مقاومت در برابر حرارت_رویاسازان هدفمند

مقاومت در برابر حرارت

میزهای گرانیتی در معرض حرارت ذوب یا تاول نمی زنند. آنها یکی از مقاوم ترین کانترهای موجود در بازار در برابر حرارت هستند. اگر یک تابه داغ را از فر بیرون بیاورید، می توانید آن را بدون هیچ آسیبی مستقیماً روی سطح میز قرار دهید. کارشناسان توصیه می کنند هنگام استفاده از وسایلی که برای مدت زمان طولانی گرما ساطع می کنند، مانند ظروف، از سنگ بند استفاده کنید. از آنجایی که متریال بسیار متراکم است، احتمال کمی وجود دارد که یک قسمت از قسمت بالا و نه کل چیز را گرم کند، می تواند باعث ترک خوردن صفحه شود.

مقاومت در برابر خراش_رویاسازان هدفمند

مقاومت در برابر خراش

گرانیت در مقیاس سختی نمره هفت می گیرد. این بدان معنی است که مواد معدنی بسیار کمی قادر به خراشیدن آن هستند. می‌توانید آن را برش دهید، اما توصیه نمی‌شود، زیرا این کار چاقوهای شما را کدر می‌کند و احتمالاً بقایای فلزی را پشت سر می‌گذارد که برداشتن آن دشوار است.

مقاومت در برابر خراش_رویاسازان هدفمند

درز

در یک آشپزخانه معمولی، میزهای گرانیتی باید 2 تا 3 درز داشته باشند. بسته به رنگ گرانیتی که انتخاب می کنید، اندازه متوسط ​​ متفاوت خواهد بود. یک انتظار معمولی را می توان در 9 فوت در 5 فوت تنظیم کرد. جزایر بزرگ را معمولاً می توان بدون درز انجام داد. اگر طرحی به شکل L یا U دارید، درزهایی را انتظار داشته باشید که میزهای کانتر در جهت دیگری زاویه دارند. خبر خوب این است که بسیاری از سازندگان اپوکسی رنگی سفارشی را برای چسباندن به درزها با هم ترکیب می‌کنند که در پوشاندن آنها کار بسیار خوبی می‌کند. انتظار داشته باشید که درز حدود 1/8 اینچ ضخامت داشته باشد.

سینک های زیر کوه

سینک های زیر سوار در نصب کانترهای گرانیتی رایج هستند. این اجازه می دهد تا خرده ها و ریخته ها مستقیماً در سینک پاک شوند بدون اینکه روی لبه سینک نصب سطحی گیر کنند. می توانید از چندین نوع سینک از جمله چدن، فولاد ضد زنگ یا سطح جامد استفاده کنید. سازندگان سوراخ را برش داده و صیقل می دهند تا با شکل سینک انتخابی شما مطابقت داشته باشد.

تعمیرات

میزهای گرانیتی باید توسط یک متخصص تعمیر شوند. به ندرت پیش می‌آید که در کانترتان ترک یا تراشه ایجاد شود، اما اگر چنین کردید، با سازنده‌ای که کانترهای شما را نصب کرده است تماس بگیرید تا یک تماس خدمات را تعیین کنید. بیشتر اوقات می توان از یک اپوکسی همرنگ برای پر کردن فضای خالی استفاده کرد و عملاً نامرئی خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *