چنانچه در هر یک از موارد گفته شده تخصص دارید، خوشحال میشیم به وسیله فرم زیر، رزومه و سوابق کاری خود را برای ما ارسال کنید.

هیچ مرزی نیست، آماده‌اید؟

هلدینگ رویا سازان هدفمند فقط یک شرکت نیست. روسا هدفمند یک خانواده‌ی بزرگ و پویاست! ما در روسا هدفمند به دنبال رویاهای بزرگ هستیم و می‌دانیم که رسیدن به رویاهای بزرگ با هم‌کاری، سخت‌کوشی، انضباط و دوستی و هم‌دلی به وجود می‌آید. همه‌ی اعضای خانواده‌ی روسا هدفمند، جزو بهترین‌های رشته‌ی خود هستند و افتخار ما این است که این خانواده هر روز بزرگ‌تر می‌شود. شما هم می‌توانید یکی از اعضای این خانواده باشید و رویاهای خودتان را در کنار ما بسازید. ما استعدادهای شما را می‌بینیم و درست مثل یک خانواده برای موفقیت شما تلاش می‌کنیم؛ همان‌طور که شما برای موفقیت روسا هدفمند تلاش می‌کنید.

موقعیت‌های شغلی روسا هدفمند

حس می‌کنید که باهوش و بااستعداد هستید و به دنبال فرصتی می‌گردید تا توانایی‌های خودتان را نشان بدهید؟! تبریک می‌گوییم! چون جای درستی را انتخاب کرده‌اید. ما همیشه با افتخار برای جوانان باهوش و سخت‌کوش، شرایطی ایجاد کرده‌ایم تا بتوانند قابلیت‌ها و استعدادهای خود را به فعلیت برسانند. این تجربه‌ی تکرارنشدنی، شاید همان فرصتی باشد که همیشه دنبالش بودید

فرصت های شغلی مورد نیاز مورد نیاز هلدینگ رویا سازان هدفمند عبارتند از:

  1.  ساخت صفحات کابینت (کوارتز کورین سنگ طبیعی)

  2. کارگاه یا کارخانه تولیدی پوشاک در هر زمینه ای

  3. طراحی پوشاک

  4. مدیریت سایت در تمام زمینه ها

  5. فروشنده ،بازاریاب، ویزیتور

  6. نصاب کابینت

  7. سرمایه گذار

  8. سرمایه گذاری در رابطه با استعداد یا اختراع خاص

  9. همکاری متقابل در تمام صنعت ها

  10. تولیدی ها کارگاه ها کارخانه ها

آدرس پستی

خیابان خواجه عبدلله انصاری پلاک 27 طبقه اول

کد پستی

1661774662

جهت ارسال رزومه ابتدا ثبت نام و سپس روزمه خود رو ارسال کنید